nesignováno - Soubor 2 kreseb z Waldesovy obrazárny

Tužka, akvarel, 12x12 a 16x25 cm. Vzadu nálepky Waldesova obrazárna č. 1332, 1618-32. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

nesignováno
21818. Soubor 2 kreseb z Waldesovy obrazárny
Dražba ukončena:19.09.2018 20:24:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč