nesignováno - Přístav

Olej na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

nesignováno
92498. Přístav
Dražba ukončena:26.03.2023 20:37:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč