Nesignováno - Při čtení

Olej na plátně, 45x35 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 53 cm

Nesignováno
95795. Při čtení
Dražba ukončena:28.05.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.05.2023 14:52:38 9074