Nesignováno - Mladá dívka

Olej na kartonu, 27x23 cm. Nesignováno Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nesignováno
95790. Mladá dívka
Dražba ukončena:28.05.2023 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.05.2023 10:34:13 12316