nesignováno - Matka s dítětem

Olej na plátně, 45x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Kopie z 20. století podle Dürera.

nesignováno
87465. Matka s dítětem
Zbývá:1 dnů, 20 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:19:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč