nesignováno - Matka s dítětem

Olej na plátně, 45x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Kopie z 20. století podle Dürera.

Nejdelší strana: 52 cm

nesignováno
87465. Matka s dítětem
Dražba ukončena:04.12.2022 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč