Nesignováno - Konvolut 2 fotografií - Řehořkovo Kořenecko

Fotografie, 27x37 cm. Nesignovány. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Nesignováno
118055. Konvolut 2 fotografií - Řehořkovo Kořenecko
Dražba ukončena:23.06.2024 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.06.2024 20:58:16 15681