nesignováno - Chaloupky v zimě

Olej na plátně, 58x79 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
92509. Chaloupky v zimě
Dražba ukončena:26.03.2023 20:18:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč