MENU
Vstup do aukce
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
166. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
22. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Všechny kolorované.
Pozn.: Některé poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
2446. Soubor 5-ti map
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
vydraženo za:
30 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
30 000 Kč
924
29 000 Kč
896
28 000 Kč
924
27 000 Kč
896
26 000 Kč
924
25 000 Kč
limit (28.05.2015 20:25:23)
896
25 000 Kč
924
24 000 Kč
limit (28.05.2015 20:23:42)
896
23 000 Kč
924
22 000 Kč
limit (28.05.2015 20:22:37)
896
21 000 Kč
924
20 000 Kč
896
19 000 Kč
924
18 000 Kč
limit (28.05.2015 20:16:07)
896
18 000 Kč
924
17 000 Kč
limit (28.05.2015 20:12:27)
896
16 000 Kč
limit (28.05.2015 20:12:28)
924
13 000 Kč
limit (28.05.2015 20:00:01)
924
12 000 Kč
946
11 000 Kč
limit (25.05.2015 23:58:38)
924
10 200 Kč
limit (25.05.2015 23:58:39)
456
8 000 Kč
limit (25.05.2015 15:47:28)
456
7 500 Kč
limit (25.05.2015 15:47:29)
924
6 000 Kč
limit (25.05.2015 15:06:06)
924
5 500 Kč
764
4 600 Kč
limit (25.05.2015 15:05:37)
924
4 500 Kč
764
3 700 Kč
limit (25.05.2015 15:05:03)
924
3 600 Kč
764
2 100 Kč
924
2 000 Kč
456