nesignováno - Soubor 5-ti map

Všechny kolorované.

Pozn.: Některé poškozeny.

nesignováno
2446. Soubor 5-ti map
Dražba ukončena:28.05.2015 20:45:22
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč