nesignováno - Zátiší s lahví Chianti

Olej na plátně, 38x48 cm, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
2250. Zátiší s lahví Chianti
Dražba ukončena:27.05.2015 20:05:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč