nesignováno - Poutník v zimní vesnici

Olej na plátně, 24x29 cm, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Plátno nažehleno, nový blind rám. Malba restaurována a místy poškozena.

nesignováno
2244. Poutník v zimní vesnici
Dražba ukončena:27.05.2015 20:05:52
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:18 000 Kč