nesignováno - Líbánky

Litografie, 37x37 cm, nesignováno (Josef Mánes), rám, zaskleno.

nesignováno
2476. Líbánky
Dražba ukončena:28.05.2015 20:47:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč