nesignováno (Miroslav Tichý) - Dva akty

Olej na překližce, 40x27 cm, bez rámu.

Pozn.: Vzadu přípis Tichý M.

nesignováno (Miroslav Tichý)
2207. Dva akty
Dražba ukončena:27.05.2015 19:18:44
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč