Německo 1. pol. 20. stol.

23096. Korbel

popis: Keramika a cín, výška 15 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 21:45:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 17.10.2018 21:40:23 4434
500 Kč 17.10.2018 21:23:06 1873