Německo 1. pol. 20. stol. - Děťátko s květinami

Porcelán, výška 11 cm. Značeno ENS.

vydraženo top
Německo 1. pol. 20. stol.
112293. Děťátko s květinami
Dražba ukončena:25.02.2024 21:37:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 25.02.2024 21:34:10 51
1 000 Kč 23.02.2024 23:31:14 14918