Neduchal - Reliéf - Bachmac 1918 - 1948

Bronz, výška: 24 cm. Signováno Neduchal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Neduchal
53210. Reliéf - Bachmac 1918 - 1948
Dražba ukončena:09.12.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.11.2020 16:43:11 1307