Myslbek - V lese

Nejdelší strana: 45 cm

Olej na kartonu, 20x27 cm. Signováno vlevo dole Myslbek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

78776. V lese
Dražba ukončena:05.06.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč