Myslbek - Soubor 6- ti kreseb

rozměry od: 33x24 cm a 33x48 cm, všechny signovány Myslbek, 4x volné listy, 2x paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Rámy poškozeny.

7149. Soubor 6- ti kreseb
Dražba ukončena:26.01.2017 18:54:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč