Myslbek

41532. Muž v buřince

popis: Akvarel, 25x13 cm. Signováno vpravo dole Myslbek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.03.2020 20:20:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 11.03.2020 17:52:33 6490