Motyčka - Zapadající slunce

Olej na kartonu, 32x36 cm. Signováno vlevo dole Motyčka 1930. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

306434. Zapadající slunce
Dražba ukončena:25.10.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč