Motyčka - Zapadající slunce

Olej na kartonu, 32x36 cm. Signováno vlevo dole Motyčka 1930. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

92505. Zapadající slunce
Dražba ukončena:26.03.2023 20:22:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč