Motyčka - Stromy na břehu

Olej na kartonu, 51x73 cm, signováno vpravo dole Motyčka, rám.

Pozn.: Rám místy poškozen. Karton zvlněný.

2987. Stromy na břehu
Dražba ukončena:01.10.2015 21:32:30
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč

1 200 Kč 01.10.2015 21:27:30 1124