Monogramováno W - Zamyšlený klaun

Olej na kartonu, 36x25 cm. Monogramováno vpravo dole W. Rámováno.

Nejdelší strana: 36 cm

Monogramováno W
74582. Zamyšlený klaun
Dražba ukončena:31.03.2022 23:15:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč