Monogramováno VB - Motiv z přístavu

Olej na plátně, 55x73 cm. Monogramováno vlevo dole VB. Nerámováno.

84179. Motiv z přístavu
Dražba ukončena:18.09.2022 20:06:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (18.09.2022 20:03:17) 468