Monogramováno VB - Konvolut 2 prací: Večerní příjezd vlaku a Temná noc

Oleje na plátně, obě 19x25 cm. Monogramovány VB. Nerámovány.

Pozn.: Konec 19. století.

70171. Konvolut 2 prací: Večerní příjezd vlaku a Temná noc
Dražba ukončena:16.12.2021 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč