Monogramováno VB - Konvolut 2 olejomaleb - Večerní slavnost a Nokturno

Oleje na plátně, obě 19x25 cm. Monogramovány VB. Nerámovány.

Pozn.: Konec 19. století.

69979. Konvolut 2 olejomaleb - Večerní slavnost a Nokturno
Dražba ukončena:15.12.2021 22:36:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč