monogramováno S - Pastýř

Olej na kartonu, 25x35 cm. Monogramováno vpravo dole S. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno S
77835. Pastýř
Dražba ukončena:15.05.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč