monogramováno nečitelně - U kříže

Kombinovaná technika, 112x37 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Datováno 03. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 117 cm

vydraženo velký formát doporučujeme
monogramováno nečitelně
109130. U kříže
Dražba ukončena:14.01.2024 21:06:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč