monogramováno nečitelně

308206. Na lodi

popis: Olej na plátně, 38x38 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč