monogramováno nečitelně - Léda s labutí

Olej na plátně fixováném na kartonu, 14x27 cm. Monogramováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny. Sklo v rohu prasklé. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 41 cm

monogramováno nečitelně
82917. Léda s labutí
Dražba ukončena:21.08.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč