Olej na plátně fixováném na kartonu, 14x27 cm. Monogramováno. Rám, sklo.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny. Sklo v rohu prasklé. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 41 cm