monogramováno nečitelně - Kopcovitá krajina

Olej na plátně, 73x94 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

Nejdelší strana: 94 cm

monogramováno nečitelně
123136. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:08.09.2024 20:26:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč