monogramováno K.P.

303173. Zima v podhůří

popis: Olej na plátně. 40x56 cm. Monogramováno vpravo dole K.P. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.01.2020 20:06:43

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (12.01.2020 20:01:43) 4450
600 Kč 09.01.2020 22:40:41 5215