monogramováno KP - Zátiší se džbánem

Olej na plátně fixováném na kartonu, 20x15 cm. Signováno vpravo dole K.P. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu sběratelský štítek s přípisem.

monogramováno KP
106936. Zátiší se džbánem
Dražba ukončena:13.12.2023 20:49:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč