monogramováno JM - Ženy z orientu

Olej na sololitu, 38x45 cm. Monogramováno vpravo dole J.M. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

monogramováno JM
22516. Ženy z orientu
Dražba ukončena:26.09.2018 22:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč