Neznámý autor - Modrá krajina

Kombinovaná technika, 75x100 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

vydraženo velký formát
Neznámý autor
86837. Modrá krajina
Dražba ukončena:27.11.2022 20:34:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč
Chcete prodat podobný obraz?