Jiří Mocek - Zřícenina Baba

Kombinovaná technika - tisk, 58x41 cm, signováno vpravo dole Mocek, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1945.

14600. Zřícenina Baba
Dražba ukončena:29.11.2017 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (29.11.2017 15:46:39) 3270