Jiří Mocek

14600. Zřícenina Baba

popis: Kombinovaná technika - tisk, 58x41 cm, signováno vpravo dole Mocek, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1945.

dražba ukončena: 29.11.2017 20:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (29.11.2017 15:46:39) 3270