Jiří Mocek - Zeď

Olej na plátně, 82x76 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1945.

46265. Zeď
Dražba ukončena:24.06.2020 21:19:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč