MIZI - Kopretiny

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na kartonu, 47x42 cm. Signováno vpravo dole MIZI. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

MIZI
89279. Kopretiny
Dražba ukončena:29.01.2023 21:01:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč