Miroslav Mužík - Brloh u Loun

Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Mužík 22. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

84609. Brloh u Loun
Dražba ukončena:25.09.2022 20:26:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč