Miroslav Lebeda - Zimní cesta

Olej na sololitu, 46x46 cm. Signováno vpravo dole Lebeda M. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1954
Malíř krajin převážně z Vysočiny a květinových zátiší.

92280. Zimní cesta
Dražba ukončena:19.03.2023 20:39:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč