Miroslav Lebeda - Říčka v krajině

Olej na sololitu, 40x55 cm. Signováno vpravo dole Lebeda M. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1954
Malíř krajin převážně z Vysočiny a květinových zátiší.

84678. Říčka v krajině
Dražba ukončena:25.09.2022 20:25:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč