Kombinovaná technika, 30x20 cm. Signováno vpravo dole Klivar 2001. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci