Mirko Šašek - Lokomotiva I

Olej na překližce, 14x16 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Mirko Šašek 51. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1916 – 1980
Grafik, malíř, ilustrátor a spisovatel. Studoval architekturu, kresbu a malbu u prof. Oldřicha Blažíčka na ČVUT v Praze. Věnoval se grafice a ilustraci dětských a pohádkových knih. Studijně pobýval v Belgii, Holandsku, Anglii a Skotsku.

306335. Lokomotiva I
Dražba ukončena:11.10.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč