Kvaš, 46x38 cm. Signováno vpravo dole Marschal. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 78 cm
o autorovi: 1947
Malíř. Studoval na AVU v Praze u J. Smetany. Věnuje se volné grafice, malbě, kresbě a restaurování historických památek. Maluje abstraktní krajinu s významnou účastí barvy, východiskem není konkrétní kraj, ale spíše pocit přírodních dějů. Je členem Nového sdružení pražských umělců.