Miloš Koutecký - Zátiší s jahodami

Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vpravo dole M.Koutecký 42. Rám.

Pozn.:Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

300038. Zátiší s jahodami
Dražba ukončena:11.08.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 07.08.2019 18:02:15 5038
700 Kč 31.07.2019 23:04:59 3502