Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Miloš Koutecký 1953. Rámováno.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: 1910-1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.