Miloš Bílý - Krajina s hradem.

Olej na kartonu, 32x51 cm. Signováno vpravo dole Miloš Bílý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, malba v místě poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1906 – 1959
Malíř. Studoval AVU v Praze u O. Nejedlého, absolvoval studijní pobyt v Paříži u Františka Kupky. Ve 20. a 30. letech cestoval po světě (Afrika, Hong-Kong, Uruguay). Nejčastěji maloval českou krajinu, motivy z pracovního prostředí, figurální motivy i portréty.

Miloš Bílý
95485. Krajina s hradem.
Dražba ukončena:21.05.2023 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.05.2023 21:26:53 703