Olej na kartonu, 32x51 cm. Signováno vpravo dole Miloš Bílý. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen, malba v místě poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 67 cm
o autorovi: 1906 – 1959
Malíř. Studoval AVU v Praze u O. Nejedlého, absolvoval studijní pobyt v Paříži u Františka Kupky. Ve 20. a 30. letech cestoval po světě (Afrika, Hong-Kong, Uruguay). Nejčastěji maloval českou krajinu, motivy z pracovního prostředí, figurální motivy i portréty.