Milan Zezula - Akt a hříšné myšlenky

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo nahoře M. Zezula. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 – 1992
Malíř, grafik, scénograf, pedagog. Studoval na ŠUŘ v Brně u E. Hrbka, K. Langera a F. Süssera a na AVU v Praze u J. Želibského a K. Mináře. Působil jako výtvarník Divadla bratří Mrštíků, byl scénografem, věnoval se malbě, volné a drobné grafice. Zabýval se také realizacemi pro architekturu. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách MG v Brně, Moravského muzea v Brně, Divadelního ústavu v Praze a jinde.

304847. Akt a hříšné myšlenky
Dražba ukončena:17.05.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč