Akryl na dřevě, celkový rozměr: 37x47 cm. Monogramováno vlevo dole Vale 25. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 47 cm
o autorovi: 1958
Je zastoupen v mnoha soukromých i galerijních sbírkách u nás i v Evropě, jeho obrazy visí v Českém centru (Velvyslanectví ČR) v Moskvě, v Poslanecké sněmovně ČR i v některých moravských lázních. Ilustroval řadu odborných i beletristických knížek.