Milan Valenta - Souhvězdí šťastného Jumba

Detail položky

Detail položky

Akryl na dřevě, celkový rozměr: 37x47 cm. Monogramováno vlevo dole Vale 25. Rámováno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 47 cm

 

o autorovi: 1958
Je zastoupen v mnoha soukromých i galerijních sbírkách u nás i v Evropě, jeho obrazy visí v Českém centru (Velvyslanectví ČR) v Moskvě, v Poslanecké sněmovně ČR i v některých moravských lázních. Ilustroval řadu odborných i beletristických knížek.

153619. Souhvězdí šťastného Jumba
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci