Milan Valenta - Podvečerní šárání na golfovém hřišti

Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Valenta 22 Rámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: Narodil se v Šumperku roku 1958.

81058. Podvečerní šárání na golfovém hřišti
Dražba ukončena:27.07.2022 20:43:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč