Milan Valenta - Pana Vlastimila Beneše navštívení

Akryl na sololitu, 37x27 cm. Signováno vpravo dole Vale 25. Rámováno.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1958
Je zastoupen v mnoha soukromých i galerijních sbírkách u nás i v Evropě, jeho obrazy visí v Českém centru (Velvyslanectví ČR) v Moskvě, v Poslanecké sněmovně ČR i v některých moravských lázních. Ilustroval řadu odborných i beletristických knížek.

153545. Pana Vlastimila Beneše navštívení
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč